poniedziałek, 9 września 2013

I'M BACK BITCHEZ!

jakiś czas temu przypomniało mi się o tym blogu, przeczytałam sobie wszystkie rozdziały i śmieszyły mnie tak, jakbym je czytała po raz pierwszy *le ja skromna*, ogarnęłam też wasze komentarze, gdzie tak bardzo mnie chwaliliście i w ogóle strasznie żałuję, że zakończyłam te historie w ten sposób. epilog jest tak beznadziejny, że najchętniej bym go usunęła i taki właśnie mam zamiar. chciałabym kontynuować tego bloga od ostatniego rozdziału, tak jakby tego epilogu nigdy nie było. zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie nikt tego nie przeczyta, ale jeżeli już ktoś trafił na tego bloga to CZEŚĆ, JESTEŚ PEWNIE JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRA TO CZYTA, WIEDZ, ŻE CIE KOCHAM, bo minął w końcu rok :o ponad rok! nie wierze. było tylu czytelników i naprawdę bardzo bym chciała, żeby oni wrócili, ale pewnie większość pozmieniała loginy na twitterze, albo coś i nie będę w stanie ich znaleźć i poinformować... szkoda. może znajdzie się ktoś nowy, kto będzie miał ochote przeczytać 1 rozdział i go wciągnie tak, jak poprzedników :)
czemu chce kontynuować? nie wiem, po prostu naszła mnie wena i już. a fajnie tak poczytać swoje wypociny po dłuższym czasie. rozdziałów też nie będę często dodawać, ale na pewno tego bloga nie usunę. nigdy, przenigdy. to był mój jedyny blog, który odniósł tak wielki sukces (jak dla mnie) w statystykach, mam do niego sentyment i tyle.
to narazie, za jakiś czas rozdział nr 58 !!!

edit: epilog już usunięty, hihi

9 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty chyba sobie żartujesz??? OMG!!!
  Po roku mi tu wracasz? A gdzie wszystkie łzy które wylałam gdy postanowiłaś zakończyć blooga! Nigdy przenigdy nie mogłam się pogodzić, że zakończyłaś tego blooga i masz rację koniec jest beznadziejny! rozpad One direction, harry nie chce wychowywać nie swojego dziecka -.- bardzo ci dziękuje, że postanowiłaś wrócić i coś z tym zrobić :).
  Tak w ogóle to po prostu nie mogę w to uwierzyć. KOCHAM CIĘ!!!
  Czytam twojego blooga od 1 rozdziału i ... po prostu jest ZAJEBISTY. masz nie samowity talent i zawsze się śmieje czytając ciebie :).
  Woooooooow dziewczyno. mam nadzieje że w 58 rozdziale przypierniczysz czymś nie z tej ziemi, że po prostu spadnę z krzesła :P.
  Wiem, że cię stać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. hej! Niedawno znalazłam twojego bloga :D Jest super kiedy następny rozdział ? Dagmara

  OdpowiedzUsuń
 4. OMG!! Czytałam tego bloga z 10 razy i za każdym razem był śmieszniejszy. Wchodzę sobie i patrzę a tu taka niespodzianka !!! Kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach i jeszcze jedno, mogłabyś mnie informować o nowych rozdziałach na moim tt @Lexie_27 ? :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, tak, tak! Proszę pisz dalej, kocham twojego bloga. Jeju, na 1000% będę czytać, proszę informuj mnie dalej! XXX @voguisharry

  OdpowiedzUsuń
 7. jejku , ja już nie pamiętam prawie o co chodziło , ale z chęcią będę czytać :)
  @LetsBeMahomie

  OdpowiedzUsuń
 8. Będziesz go kontynuowała? Boże dziewczyno nawet nie wiesz jak się cieszę! To kiedy napiszesz rozdział kochana? *-*
  @anne_diamond1

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziś trafiłam na tego bloga. Zaraz zamian się do czytania i czekam na 58.

  OdpowiedzUsuń